شرکت فنی مهندسی سمیرغ نت پاسارگاد با نام تجاری دکتر تک به شماره ثبت 24213

طراحی سایت

در طراحی سایت، گاهی مشتری نیازهای فراتری از یک سایت معمولی خواهد داشت. نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در طراحی سایت ، پیاده سازی و اجرا می گردد. چرا که هر مجموعه بنا بر اهداف تعریف شده، دارای مجموعه ای از خدمات قابل ارائه به کارکنان ، مشتریان ، شهروندان و شرکای تجاری و سازمانی خود می باشد. ماهیت فرآیندی برخی از این خدمات به گونه ای است که می تواند به صورت الکترونیکی ارائه شوند که پیاده سازی و اجرا آن در طراحی سایت ، از پیچیدگی خاصی برخوردار است.

طراحی سایت اختصاصی نوعی از طراحی سایت است که مطابق خواست مشتری طراحی و ارائه می شود. هنگامی که کارفرما به یک سایت مجهز و پیچیده نیاز پیدا کند که توان برآوردن خواسته های وی را داشته باشد ، می توان با طراحی سایت اختصاصی به تمامی نیازهای شما پاسخ گفت. 
در ابتدای کار همه نیازها ، قابلیت ها و انتظاراتی که از سایت خود دارید، به صورت دقیق بررسی می شود سپس یک ماکت کلی از همه امکانات و قابلیت های به همراه تمام جزئیات احتمالی در آن در نظر گرفته می شود.آنگاه برنامه نویس و طراح سایت با داشتن تمامی جزئیات ، طراحی سایت را آغاز خواهد کرد که در نهایت ایده های ذهنی شما ، در کنار پیشنهادات ما بر روی اینترنت پیاده سازی خواهد شد. وب سایتت شما، شناسنامه شما در دنیای وب محسوب می گردد و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما و نقطه اعتماد مشتری است.

پشتیبانی سایت

با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود. راه اندازی Website یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد، اما مطمئنا بعد از پباده سازی، نیاز به پشتیبانی سایت خواهد داشت. در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمیشود و از جنبه های مختلفی می توان آنرا تامین نمود.
ما در مجموعه پشتیبان وب با برخورداری از سوابق اجرایی مفید، ارائه دهنده خدمات طراحی، باز طراحی، بهینه سازی و سئو سایت ، نگهداری و پشتیبانی سایت به متقاضیان ارجمند می باشیم. لازم به ذکر است که ایجاد تغییرات در کد نویسی صفحات وب و افزودن قابلیت ها و امکانات جدید در سایت ، به عنوان خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت در نظر گرفته می شود و شما می توانید با بررسی و ملاحظه نمونه کارهای طراحی و پشتیبانی ما، میزان کیفیت کار نهایی را تشخیص بدهید و با تکیه بر این مورد بهتر تصمیم بگیرید و پشتیبانی سایت خود را تماما به کارشناسان مجرب و متخصص ما بسپارید و دیگر هیچ گونه نگرانی از این بابت نداشته باشید.

برای اطلاع بیشتر خدمات دکتر تک از راه های زیر اقدام کنید: